Gyurta Dániel világcsúccsal olimpiai bajnok!

Téma:

Gyurta Dániel olimpiai aranyérmet nyert 200 méter mellúszásban szerda este Londonban. A magyar sportoló ráadásul világcsúcsot úszott a rendkívül izgalmas döntőben.

Kapcsolódó cikkeink

A pekingi 20 millió helyett 35 milliót kapna egy egyéni olimpiai bajnok

Bőkezűen jutalmazná a Londonban sikeres sportolókat a Magyar Olimpiai Bizottság. A pekingi 20 millió helyett 35 milliót kapna egy egyéni olimpiai bajnok, de a csapatban eredményes sportolók sem járnak rosszul. A MOB előterjesztését a kormánynak kell jóváhagynia.

Reuters
A jamaicai sprinter, Usain Bolt nyerte meg az atlétikai csúcsszám fináléját, ezzel Peking és London után Rióban is diadalmaskodott.

A verseny utolsó két futamában megjavította idei legjobbját, ez mutatja Bolt versenyzői nagyságát.

Berki olimpiai bajnok

„Ez egy hihetelen döntő volt. Amit Berki Krisztián bemutatott, az első osztályú volt, és nagyon koncentrált. Meg kell emelni Berki előtt a kalapunkat, hogy elbírta a terhet, micsoda tornász. Méltó helyre került az arany.

MTI Fotó
Olimpiai bajnoki címet szerzett a Szabó Gabriella, Kozák Danuta alkotta páros, miután megnyerte a a női kajakosok 500 méteres versenyének döntőjét a riói olimpia keddi versenynapján.